قوانین بـه نام خداوند روزی دهنده

قــوانین استفاده از صبا فایل - آخرین به روز رسانی 15 / 5 / 1395
دسترسي و استفاده شما به تمام امکانات اين سايت از شرايط و مقررات زير پيروي مي کند. لطفاً فبل از ثبت و استفاده از اين وب سايت توافقنامه زير را به دقت مطالعه کنيد.
صبا فایل تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نکات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد. قوانين بر حسب ضرورت ممکن است بروز رساني و يا ويرايش شود اين مسئوليت کاربران سايت است که با مراجعه به اين صفحه از اخرين نسخه قوانين استفاده اطلاع داشته باشند.
ثبت نام کردن
براي دسترسي به سرويس هاي صبا فایل به عنوان فروشنده فایل ثبت نام در سایت sabafile.com  الزامي می باشد. ثبت نام در صبا فایل رايگان می باشد.در هنگام ثبت نام لطفا مشخصات واقعی خود را وارد نمایید تا در هنگام تسویه حساب مشکلی به وجود نیاید.
مسئوليت کاربران در ارسال مطالب
با ثبت نام در صبا فایل به شما اجازه داده مي شود که فايل هايتان را جهت فروش آپلود کرده و براي هر فايل توضيحات مرتبط  و کلمات کلیدی را ارئه دهيد. شما هم چنين مي توانيد به عنوان خريدار فايل هاي ديگر کاربران را مشاهده نموده و در صورت خريد نظر خود را ائه نماييد. شما با ارسال مطالب، بارگذاري فايل، ثبت و يا ارائه نظر کليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود. با عرضه مطالب به قسمتهاي عمومي خدمات، شما در هر شرايطي حق استفاده، کپي، نمايش، اجرا، توزيع، انتخاب و ارتقا ء اين محتوا را به ما مي دهيد اما ما هيچ ادعاي مالکيتي درقبال مطالبي که توسط شما پست مي شود نداريم. ما مسئول مطالبي که توسط ديگران تهيه مي شود ،نمي باشيم و هيچ وظيفه اي در قبال ديده شدن محتوا نداريم اگر چه اين اجازه و حق را داريم که هر مطلبي را به هر دليلي حذف کنيم ، اما مسئول تأخير و يا درست انجام نشدن حذف اين موارد نيستيم .
رعایت موارد زیر در صبا فایل الزامی می باشد:
• انتشار هر گونه فایل غیر اخلاقی و هرگونه فایلی که مطابق با قوانین جهموری اسلامی ایران نباشد ممنوع می باشد.
• بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير کاربران
• رهبري، هدايت و تشکيل گروه هاي هرمي در نظردهي ها، مسابقات و موارد مشابه
چه فایل هایی در صبافایل تایید نمی شود؟
- هرگونه فایلی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد در صبافایل تایید نمی شود.
- فيلم- کليپ - هرگونه فايل ويدئويي - فايل موسيقي و موزيک در صبافایل تایید نمی شود.
- هرگونه فایلی که دارای کپی رایت باشد در صبافایل تایید نمی شود.مگر اینکه خود مالک اصلی آن فایل ، آن را در صبافایل برای فروش بگذارد.
- هرگونه فایلی که لینک غیر مستقیم داشته باشد در صبافایل تایید نمی شود.
- هرگونه فایلی که به طور رایگان در سایتهای دیگر وجود داشته باشد در صبافایل تایید نمی شود.
- هرگونه فایلی که قیمت آن کمتر از 5000 تومان باشد در صبافایل تایید نمی شود.*
- هرگونه فایلی که دارای توضیحات کامل نباشد در صبافایل تایید نمی شود. توضیحات باید شفاف و واضح باشد و حداقل 100 کلمه توضیح داشته باشد. همچنین برای فایل خود باید یک تصویر مناسب انتخاب نمایید.*
- فایلهایی که توضیحات آنها از سایت دیگر کپی شده باشد در صبافایل تایید نمی شود.
- فايل هايي که تنها از عناوين انگليسي براي عنوان فايل استفاده مي کنند در صبافایل تایید نمی شود.
- فايل هايي که از نظر کيفيت محتوا ارزش بالايي براي کاربران ندارند در صبافایل تایید نمی شود.
- هرگونه فايلي که قبلاً توسط يک کاربر ديگر در سايت قرار داده شده است در صبافایل تایید نمی شود.
- هرگونه فايلي که ناقص يا خراب باشد در صبافایل تایید نمی شود.
مدت زمان تائید فایل ها :
فایل های ارسالی شما حداکثر تا 72 ساعت بررسی و در صورت رعایت قوانین تائید خواهد شد.
در صورت عدم تائید فایل شما ، علت آن برای شما ارسال خواهد شد که میتوانید فایل را اصلاح و اشکالات آن را برطرف نمائید تا مجددا مورد بررسی قرار بگیرد.
لازم به ذکر است که بعد از رد یا تایید فایل برای شما ایمیل - پیامک و پیغام خصوصی ارسال خواهد شد.
 کارمزد و هزینه ها :
برای مشاهده کارمزد و هزینه ها که بر عهده فروشنده فایل می باشد اینجا کلیک کنید.
نحوه تسویه حساب :
در صورتي که از فروش فايل هايتان ,  یا بازاریابی فایلها کسب درآمد نموديد اين مبلغ در کنترل پنل شخصي شما در حساب کاربريتان قابل رويت مي باشد. چناچه مايل باشيد مي توانيد درخواست نماييد که مبلغ مذکور به حساب بانکی شما واريز شود و يا مي توانيد از درآمد کسب شده جهت خريد فايل از ديگر کاربران استفاده نماييد.
نکات مهم در رابطه با تسویه حساب ها:
- تسویه حساب ها 2 بار در ماه انجام میشود. تاریخ پانزدهم و سی ام هر ماه .در صورت نیاز به موجودی خود قبل از این دو تاریخ درخواست خود را ثبت نمائید.
- جهت تسویه حساب فقط و فقط باید شماره حساب شبا خود را ثبت کرده باشید. در صورتی که شماره حساب معمولی ثبت کرده اید میتوانید آن را ویرایش نمائید.
- سقف برداشت به 0 می باشد. یعنی محدودیتی جهت درخواست وجود ندارد. یعنی اگر درآمد شما 200 تومان هم باشد میتوانید درخواست تسویه دهید.
- هیچگونه کارمزدی بابت تسویه حساب کسر نمی شود.
توجه داشته باشید که حتما بعد از ثبت نام قسمت حساب های بانکی را تکمیل نمائید.همچنین شماره حساب شبا شما باید با نام و نام خانوادگی شما مطابقت داشته باشد.در غیر اینصورت با شما تسویه حساب صورت نخواهد گرفت.
لازم به ذکر است که بعد از تسویه حساب برای شما ایمیل - پیامک و پیغام خصوصی ارسال خواهد شد.
پیغام خصوصی
سیستم ارسال پیغام خصوصی بین کاربران در سیستم مهیا می باشد که کاربران میتوانند با هم ایجاد دوستی نمایند و با هم از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشند.
اما توجه به این نکته ضروری می باشد که سیستم پیغام خصوصی فقط در رابطه با سئوالات شما در رابطه با فایلهای شما می باشد.
مهم !!! در صورت مشاهده ارسال اطلاعات تماس و شماره حساب و معاملات و تبلیغات از طریق پیام خصوصی ، حساب کاربری شما مسدود و موجودی شما بلاک خواهد شد و تحت هیچ شرایط با شما تسویه حساب صورت نخواهد گرفت.
لازم به ذکر است که بعد از ارسال پیغام خصوصی برای شما ایمیل و پیامک  ارسال خواهد شد.
تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز صبا فایل می باشد.پس خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.
نکته ! در صورتی که سئوالی ذهن شما را مشغول کرده است لطفا ابتدا بخش سئوالات متداول را به دقت مطالعه نمائید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید از قسمت "تماس با ما" ، سئوال خود را از ما بپرسید. ما در کمترین زمان ممکن پاسخ سئوال شما را از طریق ایمیل خواهیم داد.
با تشکر
 
ارسال شده در تاريخ 1393/03/21 17:49